Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Odkaz, kde je možné objednat apartmán je zdeObrazek

 

Najdete zde veškeré informace ohledně pronájmu a  fotografie.

 

Obrazek

 

Tento apartmán jsem osobně viděla. Nafotila jsem také nějaké fotografie (viz níže) a okolí a pláže poblíž apartmánu najdete zde. A můj osobní názor na ubytování? ...

Na prohlídce jsem se předem domluvila prostřednictvím emailu se slečnou Lenkou Kordíkovou apartman@kypr-levna-dovolena.cz. Původní záměr byl objednat apartmán, ale vzhledem k tomu, že jsem místečko Kapparis vůbec neznala a apartmán jsem viděla pouze na webu, vybrala jsem pro tento rok dovolenou v místě, které znám - Ayia Napa. Toto letovisko je nedalako Kapparis a proto jsem se domluvila na prohlídce. Lenka byla velice vstřcná a 100% spolehlivá. Na Kypru nás v určitý den i hodinu čekala přímo u hotelu její švagrová, která nás odvezla do Kapparis. Z Ayia Napy je to přibližně 20 km. Projedete letovisky Protaras a Paralimni a následně je Kapparis. Ale cesta po dálnici je lepší. Web Kapparis v angličtině najdete zde. Nejprve jsme se šli podívat na okolní pláže a jsou moc krásné! Jedná se o menší pláže, kde není přelidněno, s absolutně průzračným mořem. Vhodné i k potápění. Ale potom, co jsem viděla pláže v Ayia Napě, Protarasu, Limassolu, Larnace, tak Kapparis sálal odpočinkem a relaxací. Kapparis má také dobrou polohu, protože je nedaleko Famagusty (viz. mapa nahoře).

K apartmánu.. apartmán byl velmi čistý, útulný. Shrnu to do dvou skupin - plus a mínus.

 

PLUS:

- 100% super cena! V hlavní sezoně 312,-Kč na osobu /při zaplnění 4 osob, což znamená, že při týdením pobytu, jedna osoba zaplati za pobyt 2184,-Kč. Když přičtu cenu 650,- Kč, za kterou je možné pořídit zpáteční letenku do Larnaky, tak je cena opravdu směšná. Samozřejmě, né vždy je cena letenky tak malá, ale je dobré to sledovat zde www.kralovna.cz , nebo www.skyeurope.com.

- apartmán se nachází u krásné pláže (5 minut chůze)

- nevázanost na hotelový program

- možnost využít transfer z letiště a na letiště, dle dohody s majitelem apartmánu

- výborná poloha (nedaleko známých letovisek)

- možnost parkování pod domem, ve kterém je apartmán (viz. foto níže)

 

MÍNUS:

- apartmán není klimatizován, což je na Kypru dost potřebné, protože Kypr patří mezi ostrovy, kde teploty dosahují velmi vysoko.

- pokud člověk nechce pouze ležet u moře, tak doporučuji pronájem vozu - motorky - čtyřkolky... (ceny za pronájem jsou příznivé), jelikož myslím, že v Kapparisu příliš zábavy není. Ale je to vše o názoru. Já osobně bych to viděla minimálně na kolo.

 

Ubytování v apartmánu: 

 

Obrazek

 

Obrazek  Obrazek


  Obrazek  Obrazek   

Obrazek   Obrazek   

 

 Obrazek  Obrazek

 Obrazek

   Obrazek  Obrazek

Obrazek  Obrazek  

Obrazek